Dombud - najlepszy deweloper w Katowicach Deweloper godny zaufania
Dombud S.A.

Wynajem rusztowań, szalunków i koparko-ładowarek

Nasza oferta obejmuje:

  • Deskowania stropowe
  • Systemy SZALUNKOWE wraz z osprzętem
  • Magazyny budowlane (średnie)
  • Rusztowania
  • Zaplecze kontenerowe
  • Usługi sprzętem ciężkim
  • Żurawie wieżowe górno-obrotowe

Bogata oferta sprzętów pozwala na dobór odpowiedniego wyposażenia do potrzeb klienta i specyfiki zlecenia budowlanego. Wysokogatunkowy i wytrzymały asortyment naszej firmy Dombud to klucz do sukcesu w realizowaniu zadań na każdej nawet najwyższej wysokości. Za dobór oferty odpowiedzialni są doświadczeni w branży budowlanej inżynierzy, dla których bezpieczeństwo użytkowania sprzętu to najwyższy priorytet.

Wynajem szalunków na Śląsku

Przy pracach budowlanych inwestorzy i podwykonawcy korzystają nie tylko z kompleksowych sprzętów, ale także artykułów uzupełniających. W związku z tym Dombud stworzył ofertę wynajmu szalunków na Śląsku, dzięki czemu wykonasz prace przy instalacjach (naziemnych i podziemnych), rurociągach oraz prace montażowe zbiorników czy pompowni. Posiadamy różne rodzaje szalunków, co pozwala na dobór artykułu pomocniczego do rodzaju zlecenia.

Klienci oczekujący wynajmu szalunków w Katowicach mogą mieć pewność, że zyskają fachową pomoc i sprzęt, który okaże się pomocny przy realizacji zarówno małych, jak i dużych projektów. Nasze szalunki mogą stanowić zabezpieczenie wykopów czy stropów. Decydując się na wynajem szalunków w Katowicach i okolicy zyskujesz kompletny sprzęt, niewymagający zakupu dodatkowych urządzeń.

Wynajem rusztowań na Śląsku

Każdy inwestor korzystający z wynajmu rusztowania na Śląsku ceni nas za terminowość, doradztwo i kontrolowanie oferowanego sprzętu. Systemowa budowa rusztowań pozwala na regulację wysokości i tworzenie modułowych, bezpiecznych konstrukcji. W zależności od potrzeb klient może wypożyczyć rusztowania fasadowe, przejezdne lub warszawskie, dostosowując sprzęt do wysokości kondygnacji i specyfiki zleconego projektu.

Każdego, kto jest zainteresowany wynajmem rusztowań w Katowicach i okolicy zapraszamy do zakładki “kontakt”, gdzie w prosty sposób można się z nami skontaktować i skonsultować swoje potrzeby. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wynajem koparko-ładowarki na Śląsku

Koparko-ładowarka kołowa to nieodłączny element prac ziemnych i prac związanych z wykopem fundamentów, oczek wodnych czy szamba. Wynajem koparko-ładowarki na Śląsku od firmy Dombud to gwarancja otrzymania sprzętu o odmiennych parametrach, dzięki czemu nasi pracownicy dobiorą sprzęt budowlany odpowiedni do terenu, potrzeb i specyfiki robót.

Ofertę wynajmu koparko-ładowarek w Katowicach i okolicy przygotowaliśmy w oparciu o wyśrubowane standardy, dzięki którym gwarantujemy kompleksową obsługę każdego zlecenia budowlanego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z jakości obsługi i kontaktu z naszymi pracownikami, jak i wysokiej jakości wynajmowanego sprzętu.

Wynajem żurawi w Katowicach

Żurawie wieżowe to niezwykle efektywne i wysoko wydajne urządzenia pozwalające na realizację większości zleceń. Udźwig tego urządzenia wynosi 3 tony, z kolei maksymalna wysokość 60 metrów. Duża mobilność, wszechstronność zastosowania i szybkość działania to cechy, które charakteryzują żurawie wieżowe. W trakcie wynajmu żurawi w Katowicach klient może liczyć na kompleksowe wsparcie i zaangażowanie w realizację projektu. A dodatkowo otrzymuje kompleksowo wyposażony sprzęt najwyższej jakości.

Dlaczego warto wybrać firmę Dombud?

Firma deweloperska Dombud zatrudnia specjalistów, którzy wiedzą, jak przebiega fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu budowlanego i artykułów pomocniczych. Wynajem żurawi, szalunków, rusztowań i koparko-ładowarek na Śląsku od naszej firmy to znaczna oszczędność dla każdego inwestora. Korzystając z tej opcji wynajmujesz sprzęt, którego potrzebujesz i dodatkowo masz pewność, że jest on sprawny technicznie i cyklicznie serwisowany. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Zakład Konstrukcji Stalowych i
Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego

ul. Budowlana 4
41-100 Siemianowice Śląskie


fax: (032) 203-00-11
tel: (032) 258-40-79 tel: 7219 339


e-mail: zks@dombud.pl