Dombud Development
Dombud Development

Profesjonalne usługi deweloperskie na Śląsku

Profesjonalne usługi deweloperskie DOMBUD

Spółka DOMBUD DEVELOPMENT została utworzona w grudniu 2005 r. DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o. to firma, która operuje w rejonie śląskim i zajmuje się sprzedażą domów i mieszkań z rynku pierwotnego oraz zarządzaniem nieruchomościami i nowo wybudowanymi inwestycjami deweloperskimi. Swoją ofertę kieruje również do osób, które nie posiadają środków na zakup własnego mieszkania lub nie są w stanie uzyskać kredytu hipotecznego i oferuje mieszkania na wynajem z możliwością wykupu.

Głównym udziałowcem, a zarazem generalnym wykonawcą inwestycji budowanych przez Dombud Development Sp. zo.o. jest Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A., które w różnich formach funkcjonuje od 1945r.  Nabyte doświadczenie procentuje obecnie przy realizacjach na polskim rynku bardzo dobrą organizacją i jakością prowadzonych robót. 

Kapitał założycielski spółki Dombud Development wynosi 1 900 000 zł i 100% udziałów przypada jednemu właścicielowi – P.B.Dombud S.A. 

Aktualny Zarząd Dombud Development Sp.z o.o. stanowią:

  • Prezes Zarządu - mgr inż. Robert Rosiek

 

Zakończone inwestycje mieszkaniowe:

  • W grudniu 2014r. zakończyliśmy realizację dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Kościuszki w Chorzowie (50 mieszkań)
  • W maju 2013r. oddaliśmy do użytkowania dwa budynki wielorodzinne w Chorzowie przy ul. Miechowickiej (60 mieszkań)
  • W roku 2012r. powstało osiedle domów wielorodzinnych przy ul. Grunwaldzkiej i 11 Listopada w Chorzowie (42 mieszkania)
  • W styczniu 2012r. zakończyliśmy budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Wolności 103 w Chorzowie (9 mieszkań)
  • W grudniu 2011r. oddano do użytkowania nowoczesne osiedle w Zawierciu przy ul. Porębskiej (58 mieszkań+6 lokali usługowych)
  • We wrzesniu 2010r. oddano do użytkowania budynek wielorodzinny w Chorzowie przy ul Ratuszowej 24 (10 mieszkań + 1 lokal usługowy)
  • We wrześniu 2009 r zakończono realizację osiedla w Bytomiu przy ul. Sandomierskiej i Wesołej (49 mieszkań + 2 lokale usługowe)
  • W czerwcu 2008r. zrealizowana została w budowa osiedla domów jednorodzinnych  w Mikołowie przy ulicy Żwirki i Wigury  (31 domów +31 garaży)

Fotografie zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych:


Chorzów ul. Kościuszki


Chorzów ul. Miechowicka


Chorzów ul. Grunwaldzka


Chorzów ul Wolności


Zawiercie ul. Porębska


Chorzów ul. Ratuszowa


Bytom


Mikołów

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły