Dombud - najlepszy deweloper w Katowicach Deweloper godny zaufania
Dombud S.A.

Inwestycje zakończone

Oświęcim, ul. Zagrodowa
Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Zapoznaj się z informacjami na temat inwestycji wybierając poszczególne zakładki.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytania pytania skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce kontakt ›


Udostępnij realizację:

Lista obiektów - domy, budynki

NrStatusPow.Pow. Dz.CenaInformacje dodatkowe
D1sprzedana115,41640------
D2sprzedana115,41640365.000,00 złNowa niższa cena !!!


Typ realizacji:   Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Lokalizacja:   Oświęcim, ul. Zagrodowa
Termin realizacji:   Gotowe
Inwestor:   P.B. DOMBUD S.A. (Biuro Nieruchomości)

Typ realizacji:   Nowe domy Oświęcim - Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Lokalizacja:   Oświęcim, ul. Zagrodowa
Termin realizacji:   Gotowe
Inwestor:   P.B. DOMBUD S.A. (Biuro Nieruchomości)

Charakterystyka:

 

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i bliźniaczej podwójnej zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Stare Stawy, z przeważającą niską zabudową. W pobliżu znajduje się przedszkole, apteka, minimarket i inne sklepy. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu również wyjazd na trasę Kraków – Tychy.

Inwestycja obejmuje realizację budynku w zabudowie bliźniaczej, składającego się z dwóch mieszkań z odrębnymi wejściami o pow. 115,41 m2 każde.

Budynek który Państwu oferujemy wykonany został w innowacyjnej technologi Porotherm DryFix, zaletami takiego wykonania są :

- Maksymalna ochrona cieplna - ceramika poryzowana zyskała lepsze właściwości termoizolacyjne, znacznie przewyższające pod tym względem tradycyjną cegłę. Poryzacja umożliwia także tzw. oddychanie ścian – naturalną dyfuzję pary wodnej na zewnątrz budynku. Idealne wyprofilowanie w połączeniu z nowatorską zaprawą pozwala na wykonanie niemal jednorodnej, całkowicie ceramicznej ściany, w której udział spoiwa łączącego pustaki jest ograniczony do absolutnego minimum. Przez wyeliminowanie mostków cieplnych powstających często na spoinach z zaprawy tradycyjnej, ściana w systemie Porotherm DRYFIX uzyskuje bardzo korzystny, niski współczynnik przenikania ciepła (współczynnik U od 0,23 W/m2K).

- Duża wytrzymałość ściany - mur wykonany na zaprawie Porotherm DRYFIX błyskawicznie uzyskuje deklarowane parametry wytrzymałościowe; już po kilku godzinach może być obciążany

- Estetyka ściany - czysty mur po wykonaniu, praktycznie brak widocznych spoin, optymalny podkład pod tynk

Cechy, właściwości, przydatność i trwałość zaprawy potwierdzały niezależne instytucje. Instytut Technik Budowlanej nadał jej swoją Aprobatę Techniczną. Pod kątem bezpieczeństwa mieszkańców, certyfikował go również Państwowy Zakład Higieny. Porotherm DRYFIX otrzymał także oznaczenie CE, które wskazuje, że spełnia on wszystkie wymagania określone w Normach Europejskich. Znak CE potwierdza też, że system jest całkowicie bezpiecznym dla jego użytkowników oraz, że powstał z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań technologicznych. W Polsce już rok od wprowadzenia Porotherm DRYFIX otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za „najwyższy poziom jakości i nowoczesne rozwiązania technologiczne”. Uznając go za „najbardziej innowacyjne rozwiązanie w budownictwie” system uhonorowano tytułem i statuetką TopBuilder 2012. Warto też wspomnieć, że jego „kariera” dobrze rozwija się między innymi we Francji, Włoszech, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, Czechach i Słowacji.

 

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A. (Dział Sprzedaży Deweloperskiej)

40-059 Katowice
ul. Drzymały 15 (pok. 2)
Tel.: +48 (32) 7-219-264, +48 (32) 7-219-265
Kom.: 662-272-769, 664-910-000
E-mail: dn@dombud.pl


Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

 
* pola obowiązkowe

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły