Dombud Development
Dombud Development

Wynajem mieszkań z możliwością wykupu

Wynajem mieszkania od dewelopera

Firma DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o., oprócz działalności związanej z zarządzaniem nieruchomościami i typowej sprzedaży nowych mieszkań na rynku pierwotnym, proponuje również MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKUPU NA WŁASNOŚĆ.

Jeżeli jesteś w trakcie sprzedaży swojego mieszkania, wynajmujesz za duże pieniądze, lub mieszkasz z rodzicami, jesteś młody i nie dostaniesz kredytu, albo nie chcesz spłacać go przez kilkadziesiąt lat?  Mamy mieszkania w sam raz dla Ciebie !!!

Wpłać 30% wartości mieszkania (tzw. wkład własny) +kaucję i mieszkaj płacąc miesięcznie czynsz za wynajem! Przy wpłacie większego wkładu własnego - niższy czynsz! Gwarantujemy Ci, że cena netto mieszkania przez Ciebie wynajmowanego jest stala i w dogodnym momencie wynajmu możesz wykupić mieszkanie od dewelopera na własność. Mieszkanie jest wykończone„pod klucz”, a więc wchodzisz i mieszkasz!

W dowolnym momencie do 30 % które wpłaciłeś przy rozpoczęciu wynajmu deweloperskiego możesz dopłacić pieniądze brakujące do 100% wartości mieszkania  i stać się właścicielem tego mieszkania!

My promocyjnie obniżymy Ci jeszcze kwotę wpłaty o 0,6 % za każdy rok wynajmowania przez Ciebie tego mieszkania.  Jako Właściciel mieszkania nie placisz już czynszu -stajesz się członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej utworzonej na nieruchomości i płacisz tylko za zarzadzanie nieruchomością wspólną (od 2 do 3zł/m2) Jeżeli jednak zdecydujesz, że chcesz zrezygnować z wynajmowania mieszkania od dewelopera - Twoje 30% wkładu własnego i kaucja jest zwracane.

Warunkiem zamieszkania w Dombud Development jest podpisanie umowy najmu albo umowy zakupu mieszkania.

Najemca podpisuje umowę najmu mieszkania na czas nieokreślony i wpłaca dodatkowo kaucję, która po rozwiązaniu umowy jest zwracana w pomniejszeniu o koszt zużycia mieszkania. Wszystkie media rozliczane są indywidualnie wg rzeczywistego zużycia.
 
Lokale mieszkalne, które nie mają jeszcze zakończonych prac wykończeniowych możesz w uzgodnieniu z deweloperem dopasować do własnych potrzeb.
 
Woda jest płacona zaliczkowo i rozliczana w okresach 6-cio miesiecznych

Dombud Development Sp. z o.o. w Katowicach przypomina, iż wszelkie planowane zmiany w mieszkaniu Lokator zobowiązany jest ustalić z Właścicielem mieszkania. W tym celu należy złożyć odpowiednie pismo z proponowanymi zmianami i ewentualnymi szkicami lub projektami.

Informujemy także, iż wszelkie usteki powstałe w wynajętym od dewelopera mieszkaniu należy zgłaszać do Dombud Development w formie pisemnej, celem przeprowadzenia  przeglądu i podjęcia stosownych działań.

Wszelkie prace remontowe prowadzone przez Najemcę, bez uzgodnienia z Właścicielem obciążają tylko i wyłącznie Najemcę.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych NA WKŁAD WŁASNY do wynajmu mieszkania z opcją wykupu na własność lub KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP MIESZKANIA.

Kontakt: 
ul. Drzymały 15 pok. nr 3 (parter) 
40-059 Katowice
32 7-219-299
600 926 689
602 138 450
development@dombud.pl
 

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły