ZAPROSZENIE

Grupa DOMBUD to kilka spółek zależnych.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia stron www poszczególnych spółek:
DOMBUD S.A.
Kompleksowa realizacja inwestycji "pod klucz", prace remontowe i modernizacyjne w zakresie budownictwa.
DOMBUD Development
Oferta mieszkaniowa dla os?b, kt?re aktualnie nie posiadają środków na zakup własnego mieszkania.
DOMBUD Beton
Produkcja betonu towarowego, zapraw budowlanych oraz oferta szerokiego wyboru prefabrykatów.
TBS DOMBUD
Budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu dla rodzin w systemie TBS.
DOMBUD Mintex
Projektowanie i wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych i ppo?.

TBW DOMBUD
Mieszkania na wynajem
z możliwością wykupu.

Menu

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD SA
ul. Drzymały 15
40-059 Katowice


 

NIP: 634-012-65-65, REGON: 271515004
Kapitał zakładowy: 2 103 032 zł (wpłacony w całości)
KRS: 0000057133 Sąd Rejonowy w Katowicach
 


Godziny otwarcia: pn-pt 7.00-15.00

 

Tel.: +48 (32) 7 219 219 , 251-35-13, Fax: +48 (32) 7 219 200  +48 664-90-90-90

Sekretariat7-219-101 lub wew 101, 102, 109
Sprzedaż domów i mieszkań7-219-100
Wynajem mieszkań7-219-299
Księgowość7-219-122 lub wew 122, 123, 125
Marketing7-219-133 lub wew 131, 132, 133, 134, 135
Dział zakupów7-219-161 lub wew 161, 162, 163, 164
Realizacja rozliczeń7-219-173 lub wew 173, 171, 175, 174, 170
Przygotowanie produkcji7-219-181 lub wew 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 180

Deweloperstwo-sprzedaż

7-219-156 lub wew 156, 155, 154, 153

Biuro nieruchomości

7-219-263 lub wew 263, 264, 265

Dzial umów7-219-228 lub wew 228, 229
Dział BHP7-219-220 lub wew 220
Kadry7-219-128 lub wew 128, 127
Rachuba

7-219-120 lub wew 120, 121

Pracownia geodezyjna7-219-142 lub wew 142, 143
Biuro projektowe7-219-232 lub wew 232, 233, 231
Pracownia projektowa7-219-145, wew 145, 146, 147, 148
Dombud Development7-219-299 lub wew 245

Poczta elektroniczna


 

Sekretariatdombud@dombud.pl
Sprzedaż domów i mieszkańinwest@dombud.pl, dn@dombud.pl
Wynajem i sprzedaż mieszkań (Dombud Development)development@dombud.pl
Kadrykadry@dombud.pl
Marketingmarketing@dombud.pl
Logistykazakupy@dombud.pl
Wykonawstwowykonawstwo@dombud.pl
Przygotowanie produkcjiprzygotowanie@dombud.pl