Dombud Development Deweloper godny zaufania

dostępne   niedostępne  
od do
od do m2
parter   1   2   3   4+  
1   2   3   4 i więcej  
dostępne   niedostępne  
od do
od do m2
od do m2
dostępne   niedostępne  
od do
od do m2
dostępne   niedostępne  
od do

Kliknij na wybranym punkcie aby zobaczyć szczegóły inwestycji.

Mieszkania na wynajem

Oferta mieszkań na wynajem firmy DOMBUD DEVELOPMENT, to rozwiązanie wprost stworzone dla osób, których nie stać na zakup własnej nieruchomości. Mieszkania wynajęte można wykupić na własność - w dowolnie wybranym momencie, po zgromadzeniu odpowiednich środków pieniężnych - w niezwykle atrakcyjnych cenach (więcej szczegółów znajduje się w zakładce - "wynajem mieszkań z możliwością wykupu"). Tym samym zyskują Państwo podwójnie! Prawdziwa okazja. Gorąco polecamy.

Oferta wynajmu mieszkań

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wynajmu mieszkań w poniższym wykazie ofertowym. Liczba lokali jest ograniczona. Większość propozycji ofertowych obejmuje obszar województwa Śląskiego i okolic. Kierujemy je do osób w każdym wieku - zarówno tych młodych, których nie stać na wykup mieszkania na własność, jak i nieco starszych. Gwarantujemy pełną satysfakcję z dokonanej transakcji.

Obecna oferta mieszkaniowa nie jest dla Państwa satysfakcjonująca? Rekomendujemy zaznajomienie się z listą planowanych inwestycji domów i mieszkań.

Kliknij na wybranej realizacji aby zobaczyć szczegóły:

ZdjęcieOpis realizacji

Bytom, ul. Sandomierska i Wesoła
Zespół budynków mieszkalnych

  • Ilość lokali: 48 (wolne: 1)
  • Zobacz szczegóły

    Zobacz szczegóły

    Zobacz szczegóły

    Zobacz szczegóły