Dombud S.A. Deweloper godny zaufania

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD SA

ul. Drzymały 15
40-059 Katowice

NIP: 634-012-65-65, REGON: 271515004

Kapitał zakładowy: 2 103 032 zł (wpłacony w całości)
KRS: 0000057133 Sąd Rejonowy w Katowicach 

Godziny otwarcia:

  • pn-pt 7.00-15.00

Telefony - centrala

Sekretariat +48 (32) 7-219-101
lub wew. 101, 102, 109
Sprzedaż domów i mieszkań +48 (32) 7-219-100
Wynajem mieszkań +48 (32) 7-219-299
Księgowość +48 (32) 7-219-122
lub wew. 122, 123, 125
Marketing +48 (32) 7-219-133
lub wew. 131, 132, 133, 134, 135
Dział zakupów +48 (32) 7-219-161
lub wew. 161, 162, 163, 164
Realizacja rozliczeń +48 (32) 7-219-173
lub wew. 173, 171, 175, 174, 170
Przygotowanie produkcji +48 (32) 7-219-181
lub wew. 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 180
Deweloperstwo-sprzedaż

+48 (32) 7-219-156
lub wew. 156, 155, 154, 153

Biuro nieruchomości

+48 (32) 7-219-263
lub wew. 263, 264, 265

Dzial umów +48 (32) 7-219-228
lub wew. 228, 229
Dział BHP +48 (32) 7-219-220
lub wew. 220
Kadry +48 (32) 7-219-128
lub wew. 128, 127
Rachuba +48 (32) 7-219-120
lub wew. 120, 121

Pracownia geodezyjna +48 (32) 7-219-142
lub wew. 142, 143
Biuro projektowe +48 (32) 7-219-232
lub wew. 232, 233, 231
Pracownia projektowa +48 (32) 7-219-145
lub wew. 145, 146, 147, 148
Dombud Development +48 (32) 7-219-299
lub wew. 245

Poczta elektroniczna

Sekretariat dombud@dombud.pl
Sprzedaż domów i mieszkań inwest@dombud.pl, dn@dombud.pl
Wynajem i sprzedaż mieszkań (Dombud Development) development@dombud.pl
Kadry kadry@dombud.pl
Marketing marketing@dombud.pl
Logistyka zakupy@dombud.pl
Wykonawstwo wykonawstwo@dombud.pl
Przygotowanie produkcji przygotowanie@dombud.pl